Reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je sinoć u Firenci neriješeno 1:1 sa selekcijom Italije.
Bila je to prva utakmica u sklopu nove sezone Lige nacija, a rezultatom ostvarenim u Firenci možemo biti više nego zadovoljni s obzirom da je BiH malo ko davao šansu protiv favorizovanih Italijana.
Nakon utakmice Zmajeve je pohvalio i Dušan Bajević kojem je ovo bio debi na klupi BiH, a poruku za saigrače imao je i kapiten Edin Džeko koji je također bio na nivou sinoć.
“Bravo momci, idemo dalje”, poručio je Džeko uz fotografiju sa utakmice.
Džeko je također pred novinarima istaknuo da ponosno nosi bh. dres i da će za svoju zemlju igrati sve dok selektor bude računao na njega.
https://www.instagram.com/p/CEv0tCuCIK7/




