Bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva održao je sastanak sa predstavnicima FK Sloboda u Zagrebu.
Iako na zvaničnoj stranici Slobode nije objašnjeno na koji način bi Eduardo u budućnosti mogao biti angažovan u FK Sloboda, hrvatski medij 24.sata.hr piše kako bi Brazilac mogao postati predsjednik Slobode.
Sami sastanak komentarisao je i Eduardo.
“Čast mi je biti uključen u razgovore s vodstvom kluba čije ime nosi bogatu tradiciju i čiju je povijest obilježio veliki trener Ćiro Blažević. Sastanak s predstavnicima kluba ostavio je izuzetno pozitivan dojam, osjetio sam od svih pristunih jasnu perspektivu i viziju za podizanje kluba na višu razinu, viziju koju dijelimo – izjavio je ‘Dudu’ za 24 sata hr.
– U raznolikom nizu ponuda, uprava FK Sloboda Tuzla je istaknula najkvalitetnije vrijednosti i brzo prešla na konkretne korake, nudeći mi priliku da preuzmem odgovornu funkciju unutar kluba. Nažalost, zbog vremenskog ograničenja, sastanak se održao u Zagrebu, jer se trenutačno nalazim na putu za Brazil. Ipak, s radošću se nadam skorom povratku u Europu i posjeti Tuzli kako bismo zajednički razvijali ovu priču i budućnost Slobode.Želim izraziti zahvalnost svom partneru koji me upoznao s ljudima iz FK Sloboda Tuzla, te zahvaljujem samom klubu na ukazanom povjerenju. Vjerujem da je konačan dogovor blizu, bilo to sada ili tijekom ljeta 2024. godine – dodao je legendarni ‘vatreni’.