Close Menu
    Sportske.baSportske.ba
    • Naslovnica
    • Najnovije
    • Fudbal
      • Reprezentacija BiH
      • Premijer liga BiH
      • Niže lige
      • Ino fudbal
      • Omladinski fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Ostali sportovi
    • Magazin
    Sportske.baSportske.ba
    Home»Fudbal»Domaći fudbal»Elvis Sarić ne razmišlja o Zrinjskom: Isključivo smo fokusirani na našu igru
    Domaći fudbal

    Elvis Sarić ne razmišlja o Zrinjskom: Isključivo smo fokusirani na našu igru

    28.11.2016
    Facebook Twitter WhatsApp
    FOTO: fcsarajevo.ba
    podijeli
    Facebook Twitter WhatsApp

    Jedan od najboljih pojedinaca jučerašnje utakmice 17. kola BH Telecom Premijer lige BiH, u kojoj je Sarajevo savladalo Metalleghe na gostujućem terenu rezultatom 0:2 bio je Elvis Sarić. Veznjak Bordo kluba je u igru ušao u 68. minuti, ubrzo nakon toga postigao gol za vodstvo, a potom je i asistirao Ahmetoviću, koji je postavio konačan rezultat utakmice.

    Za službenu stranicu Sarajeva govorio je Elvis Sarić, koji je podijlio utiske s Pirote.

    “Teška utakmica, na teškom terenu i pobjeda, koja nam puno znači u ovom trenutku. Približili smo se Zrinjskom na četiri boda zaostatka i idemo dalje. Bez obzira na stanje na tabeli, mi smo isključivo fokusirani na našu igru, želimo iz sedmice u sedmicu pružati što bolje partije i dobro je što ovaj posljednji dio jesenjeg dijela sezone igramo na visokom nivou i bilježimo pobjede.”, kazao je Sarić, koji se potom osvrnuo na sjajan gol iz slobodnjaka, koji je ujedno bio i njegov drugi u Premijer ligi BiH za Sarajevo.

    “Vježbam na treningu slobodne udarce, ali se i poklopilo u tom trenutku. Jednostavno, dođe kada najviše treba i sigurno mi puno znači za samopuzdanje. Drago mi je što sam pomogao ekipi da dođe do važne pobjede.”

    U narednom kolu Sarajevo će dočekati Radnik iz Bijeljine. Derbi kola, zaključit će polusezonu za Bordo klub.

    “Atmosfera u našem timu je dobra i podigli smo našu formu. Mislim da ćemo ući spremni u utakmicu, sa jasnim ciljem. Poštujemo ekipu Radnika, ali želimo ostvariti domaću pobjedu na kraju polusezone. Pozivam naše sjajne navijače, kojima se zahvaljujem na vrhunskoj podršci u Travniku, da u nedjelju budu uz nas, a mi ćemo im se odužiti borbom od prve minute.”

    elvis saric FK Sarajevo
    Prethodni članakBiH na 16. mjestu najvećih izvoznika nogometaša na svijetu
    Sljedeći članak Ko su najbolje ocijenjeni igrači u ligama petice u ovoj sezoni?

    Povezani članci

    Bivši igrač Schalkea na probi u Čeliku

    29.05.2026

    Novoizgrađeni “Wembley” na obroncima planine Konjuh otvorit će 20. maja fudbalski asovi iz cijele BiH

    17.05.2026

    Reakcije iz Srbije: ”Samo sam čuo kako je nešto palo, puklo, pritrčao sam, borio se za život”

    03.11.2025

    Čolpa traži da mu se Magoda izvini i upozorio: ”Štitit ću ugled, čast i profesionalno dostojanstvo”

    30.10.2025
    Najnovije

    Tabakovićeva supruga Sabrina pokazala šta je sve spakovala u kofer uoči puta na Svjetsko prvenstvo

    05.06.2026

    Dobra vijest iz St. Louisa: Dvojica manje na “bolovanju”, čeka se i treći

    04.06.2026

    Senzacija na Roland Garrosu! 114. igračica svijeta ušla u finale i već zaradila duplo više novca nego u cijeloj karijeri

    04.06.2026

    Velibor Pudar napustio FK Velež: Izvinjavam Faruku što mu nisam ispunio obećanje

    04.06.2026
    Preporuka

    Dobra vijest iz St. Louisa: Dvojica manje na “bolovanju”, čeka se i treći

    Mario Cvitanović se oglasio nakon odlaska iz FK Sarajevo: Odlazim ponosan, sretan i uzdignute glave

    Zeljković optimističan nakon novog dogovora: Radovi na Nacionalnom stadionu u Zenici počinju već ove godine

    Samir Muratović za Sportske: Kanada je opasnija od Švicarske, oni će nas najviše namučiti

    Sportske.ba
    Facebook Instagram YouTube
    • Naslovnica
    • Impressum
    • RSS
    • Pravila privatnosti
    • Uslovi korištenja
    © 2026 sportske.ba

    Unesite pojam i pritisnite Enter za pretragu. Pritisnite Esc za povratak.