Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Emotivna poruka Stipanovića: Svemu lijepom dođe kraj…

Blog Image

U razgovoru za Sportski magazine Al Jazeere Balkans, košarkaš Andrija Stipanović je objavio da se oprostio od dresa reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Košarkaš Cedevite se potom emotivnom porukom na Instagramu oprostio od reprezentacije, a dres BiH nosio je u posljednjih pet godina.

“Svemu lijepom dođe kraj. Nakon divnih godina provedenih sa reprezentacijom, vrijeme je za rastanak.. Od sada uz reprezentaciju kao vjerni navijač. Hvala svima na podršci. Bilo je uspona i padova ali sigurno smo svaku utakmicu dali od sebe 500% i na to sam najviše ponosan. Želio bi se zahvaliti svim svojim suigracima, bilo je prekrasno djelit svlačionicu s vama i znam da do kraja života imam prave istinske prijatelje.. Posebno hvala Harunu Mahmutoviću koji je napravio sve da zaigram za reprezentaciju.Također bih posebno zahvalio Jasminu Hukiću koji me jedva poznavao a pomogao mi je kao nitko u karijeri. Aci Petroviću koji me je uvjerio da sam bolji igrač nego što sam mislio da jesam. Dušku Ivanoviću s kojim dva ljeta u reprezentaciji su me napravila boljim igračem. Zahvalio bih se Elviru, Siketu i Medinu koji su uvijek bili za nas kad je god trebalo. Nemam riječi koje bi opisale lijepo vrijeme provedeno sa svima vama svih ovih godina..Hvala svima iz Košarkaškog saveza na svemu… I na kraju najveće hvala navijačima koji su nas bodrili sve ovo vrijeme i bili uz nas. VOLI VAS STIPE”, napisao je Stipanović na svom Instagram profilu.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Svemu lijepom dode kraj.. Nakon divnih godina provedeni sa reprezentacijom, vrijeme je za rastanak.. Od sada uz reprezentaciju kao vjerni navijac.. Hvala svima na podrsci.. Bilo je uspona i padova ali sigurno smo svaku utakmicu dali od sebe 500% i na to sam najvise ponosan.. Zelio bi se zahvaliti svim svojim suigracima, bilo je prekrasno djelit svlacionicu s vama i znam da do kraja zivota imam prave istinske prijatelje.. Posebno hvala @harunmahmutovic koji je napravio sve da zaigram za reprezentaciju..???????? Takodjer bi posebno zahvalio @huxon koji me jedva poznavao a pomogao mi je kao nitko u karijeri..???????? Aci Petrovicu koji me je uvjerio da sam bolji igrac nego sta sam mislio da jesam..???????? Dusku Ivanovicu s kojim 2 ljeta u reprezentaciji su me napravila boljim igracom..???????? Zahvalio bih se Elviru, Siketu i Medinu koji su uvijek bili za nas kad je god trebalo.Nemam rijeci koje bi opisale lijepo vrijeme provedeno sa svima vama svih ovih godina..Hvala svima iz KOSARKASKOG SAVEZA na svemu... I na kraju najvece hvala navijacima koji su nas bodrili sve ovo vrijeme i bili uz nas. VOLI VAS STIPE

Objavu dijeli Andrija Stipanović (@androstipan)

Slični članci