Na stadionu Rođeni upriličen je emotivan trenutak u kojem je FK Velež još jednom pokazao koliko cijeni naše velikane.
Predsjednik kluba Admir Rahimić uručio je zahvalnice istaknutim imenima bh. fudbala: Sergeju Barbarezu, Emiru Spahiću, Saši Papcu i Nenadu Melheru.



Ovim gestom mostarski klub poslao je snažnu poruku da ne zaboravlja one koji su gradili njegov identitet i ostavili neizbrisiv trag u historiji Veleža i bh. fudbala.
Iz kluba su poručili da “Rođeni pamte”, naglašavajući da je poštovanje prema legendama temelj na kojem Velež želi graditi i svoju budućnost.
“Na stadionu Rođeni, predsjednik Admir Rahimić uručio je zahvalnice Sergeju Barbarezu, Emiru Spahiću, Saši Papcu i Nenadu Melheru.
Velež je još jednom potvrdio da poštuje svoje legende. Rođeni pamte!”




