Fudbaleri Borca sinoć su na sjajan način otvorili novu sezonu u Premijer ligi BiH, deklasiravši Rudar sa čak 6:0. Ipak, pored impresivne igre na terenu, pažnju je privukla i emotivna poruka s tribina.
Navijačka grupa Lešinari podigla je parolu u čast Envera Kulašina, doskorašnjeg ljubimca banjalučke publike, koji je nedavno napustio klub i potpisao za turski Gaziantep. Klub iz Banje Luke je tim transferom inkasirao 650.000 eura.
Na transparentu je pisalo:
“Jer ti srcem igraš i naše boje slijediš, kad izađeš na teren kad je najteže i pobijediš! Kula, hvala ti”, čime su Lešinari pokazali koliko im je značio ovaj fudbaler.
Kulašin je u prethodne četiri sezone ostavio dubok trag u Borcu – u 132 nastupa postigao je 19 golova i upisao osam asistencija, te se s razlogom oprostio kao jedan od najvoljenijih igrača.
Fudbalski klub Borac se pridružio zahvalama objavom fotografije sa parolom, uz natpis: “Kula, ti si naš!”




