Vezni fudbaler Marko Perišić, koji je u prošloj sezoni nastupao za Čelik, i bh. premijerligaš FK Olimpik postigli su dogovor, pa će Perišić karijeru nastaviti na Otoci.
– Imao sam pregovore sa nekim klubovima nakon odlaska iz Čelika, ali od toga na kraju nije bilo ništa. Kontaktirali su me iz Olimpika i brzo smo postigli dogovor. Situacija je teška, ali svi ćemo dati svoj maksimum kako bismo spasili klub od ispadanja iz Premijer lige BiH. Poznajem dosta fudbalera u Olimpiku i nadam se da ću se brzo uklopiti u tim, rekao je Perišić.
Iskusni 29-godišnji fudbaler ponikao je u Slaviji, a u svojoj karijeri je nastupao za Čelik, Zrinjski, Zlate Moravce, Kapfenberg, Al Ahli, Spartaks…
M. K.




