FK Sarajevo jača svoje redove pred novu sezonu! Klub je angažovao iskusnog defanzivca Slavka Bralića, koji dolazi s bogatim regionalnim i međunarodnim iskustvom.
FK Sarajevo potvrđuje dolazak iskusnog hrvatskog defanzivca Slavka Bralića, koji je potpisao ugovor na jednu godinu, uz mogućnost produženja saradnje za još jednu sezonu.
Bralić u bordo tim stiže nakon što je drugi dio prošle sezone proveo u dresu HNK Gorica, gdje je nastupao kao posuđeni igrač, a po završetku posudbe vratio se u NK Celje.
Bralić je nosio dres nekoliko klubova u regiji i inostranstvu. Igrao je za NK Solin, HNK Omladinac, NK Osijek, FK Vojvodina i Neftchi iz Azerbejdžana.
U Premijer ligi BiH nastupao je za NK Široki Brijeg, gdje je proveo tri sezone.
Dobro došao Slavko, želimo ti mnogo uspjeha u bordo dresu, poručili su iz Bordo kluba.




