Fudbalski tim Željezničar imenovao je danas novog direktora.
Ovu funkciju u buduće će obavljati dosadašnji član Nadzornog odbora Mustafa Nurko.
Osim njega u konkurenciji je prethodnih sedmica bilo još nekoliko imena, ali nakon razgovora i analiza odlučeno je da se povjerenje ukaže Nurki.
On će na ovoj funkciji zamijeniti Enisa Džihanića kojem je nedavno istekao mandat.
Kada je riječ o Nurki, treba reći da on ima svega 32 godine, a da je u poslovnoj karijeri direktor računovodstvene agencije A&L.
Od ljeta prošle godine bio je član Nadzornog odbora kluba.




