Ekipa Željezničara večeras je održala trening uoči utakmice sa Neftcijem.
Uoči treninga, Nermin Bašić je održao govor fudbalerima, a zatim su fudbaleri trenirali u dobroj atmosferi.
Pogledajte kadrove sa treninga našeg fotoreportera.










Ekipa Željezničara večeras je održala trening uoči utakmice sa Neftcijem.
Uoči treninga, Nermin Bašić je održao govor fudbalerima, a zatim su fudbaleri trenirali u dobroj atmosferi.
Pogledajte kadrove sa treninga našeg fotoreportera.








