Reprezentativac BiH Edin Džeko, nosio je kapitensku traku u jučerašnjoj pobjedi Rome nad Troinom (3:2).
Džeko nije uspio postići pogodak, ali je bio zadovoljan zbog pobjede, pa je na Instagramu uz fotografije napisao: “Još tri boda”.
Džekinu objavu komentarisao je Ivan Rakitić, koji mu je napisao: “Bravo kapitenu”.
Džeko je ankon jučerašnje pobjede nad Torinom doputovao u Sarajevo gdje se družio sa prijateljima.





