Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Ginobili: Naježio sam se; On je bio ključ pobjede

Blog Image

Manu Ginobili, nekadašnji reprezentativac Argentine i legenda San Antonio Spursa, bio je veoma sretan zbog prolaska svoje zemlje u polufinale Svjetskog prvenstva u košarci.

Argentinci su pobijedili Srbiju 97:87 i tako napravili korak ka medalji.

“Naježio sam se! Kakva sreća! Argentina je u polufinalu. Ustanite i aplaudirajte ovoj ekipi. Ponosan sam na nju, sjajna utakmica”, napisao je Ginobili na Twitteru pa dodao:
“Pato (Garino) ih je sve razbio! Facu (Campazzo) je životinja! Kornjača (Gabriel Deck) je igrao kao da je visok 210 centimetara. Laprovittola je bio ključ. Što da kažem za kapitena? Mašina! Kako lijepo igra ova ekipa! Aplauz”, dodao je Ginobili, prenosi index.

 

Slični članci