Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Glavni igrači prije susreta sa Estonijom bili van stroja

Blog Image

Fudbalska “A” reprezentacija BiH, pobjedom je otvorila kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u Rusiji. Na Bilinom polju rezultatom 5:o pala je Estonija.

Zanimljivo, gostujući u emisiji “U pola pet”, Dr. Reuf Karabeg, koji s Ismarom Hadžibajrićem i Bracom Ćosovićem brine o zdravlju fudbalske reprezentacije, otkrio je nepoznate detalje vezane za pripremu utakmice s Estonijom.

“Javnost ne zna da su naša tri glavna igrača iz reprezentacije nekoliko sati prije utakmice s Estonijom bila van stroja. Skoro da nije bilo nikakvih šansi da igraju. Ipak s kolegama smo uspjeli sve igrače izliječiti i oporaviti te ih staviti Mehmedu Baždareviću na raspolaganje. Problema je imao i Emir Spahić koji je dobio udarac u nos. Ubacili smo mu tampon koji je, očito bio sretan pa smo se zezali kako uvijek treba igrati s tamponom jer je Spaha bio dvostruki strijelac”-otkrio je dr. Reuf Karabeg.

Slični članci