Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

GLAVOBOLJA ZA OSIMA: Povrijedio se Mladen Veselinović

Blog Image

Fudbaleri Željezničara jučer su u prijateljskoj utakmici savladali niželigaša Igman sa Ilidže sa ubjedljivih 7:1.

Za Plave su pogađali dva puta Srđan Stanić, te po jednom Mustafa Mujezinović, Dženan Zajmović, Semir Štilić i Damir Sadiković, te jedan defanzivac Igmana.

Ono što je zabrinulo sve na Grbavici je povreda jednog od najboljih fudbalera u ekipi Amara Osima ove sezone Mladena Veslinovića. U jučerašnjem susretu Oism je u drugom poluvremenu poslao na teren ekipu, za koju se očekuje, da počne duel sa Slobodom. Već nakon pet minuta igre Veselinović je napustio teren zbog bola u zadnjoj loži.

On će danas obaviti potrebne ljekarske preglede kako bi se ustanovilo o kakvoj se povredi radi. Na Grbavici se nadaju da nije ništa ozbiljno i da će Veselinović ubrzo biti spreman za utakmice.

Krilni napadač Plavih ove sezone je odigrao 13 utakmica za Želju. Postigao je jedan gol i upisao pet asistencija.

(A.P/Sportske.ba)

Slični članci