Golman fudbalske reprezentacije Srbije Marko Dmitrović našao je novi klub.
Dmitrović se zahvaljujući zapaženim nastupima na golu Eibara od ranije povezivao sa mnogim klubovima, a svoju karijeru na kraju je odlučio nastaviti u Sevilli.
Tim iz Andaluzije je ozvaničio ovaj transfer potpisavši sa Dmitrovićem četverogodišnji ugovor.
U Sevillu je došao bez obeštećenja.
Kroz dosadašnju karijeru Dmitrović je, osim za Eibar, još branio za Alcoron, Charlton, Ujpest i Crvenu zvezdu. Za reprezentaciju Srbije je ubilježio 18 nastupa.




