Golman Zrinjskog, Goran Karačić, bio je vidno razočaran nakon gradskog derbija u kojem je njegov tim odigrao 1:1 protiv Veleža. Nakon utakmice nije tražio opravdanja, već je otvoreno kritikovao igru svog tima u nastavku susreta.
“Šta reći. Nemam komentar. Izvinjavam se navijačima, drugo poluvrijeme nismo postojali. Ljudi su nam uzeli loptu, postigli i taj srećni gol. Odbila se lopta njima, a mi smo imali priliku za 2:0. Nismo postigli gol, oni jesu i nemam šta dodatno da kažem”, poručio je Karačić.
Naglasio je da Zrinjski mora brzo reagovati i izvući pouke iz loše odigranog drugog dijela:
“Nemamo šta da tugujemo. Desilo se, nadam se da se više nikada neće desiti. Neka nas bude sram i stid.”
Derbi je ostavio gorak ukus Zrinjskom, dok definitivno su zadovoljniji nakon derbija igrači Veleža.




