Inter Miami je danas zvanično potvrdio da je postigao dogovor o produženju ugovora s legendarnim urugvajskim napadačem Luisom Suárezom, koji će u dresu kluba ostati najmanje do kraja sezone 2026 u Major League Socceru.
Iskusni golgeter stigao je u Inter Miami uoči sezone 2024 i od tada je imao ključnu ulogu u brojnim uspjesima ekipe. Suárez je svojim iskustvom, golovima i liderstvom predvodio ofanzivu tima, a u klubu vjeruju da će i u narednim sezonama biti jedan od glavnih oslonaca u borbi za nove trofeje.
Produženjem saradnje Inter Miami nastavlja graditi ekipu na temeljima dosadašnjih historijskih rezultata, s jasnom ambicijom da zadrži kontinuitet i dodatno ojača svoju poziciju u američkom prvenstvu.




