Veliki derbi između FK Željezničar i FK Sarajevo na programu je večeras.
Atmosfera je zaista sjajna. Grbavica je gotovo puna. I Manijaci i Horde zla bodre svoje ekipe.
Uoči početka utakmice – kao i uvijek – navijači Plavih su otpjevali popularnu Tifinu “Grbavicu”. Zvučalo je to uistinu sjajno.
Kako je sve izgledalo pogledajte ispod teksta.




