Pep Guardiola analizirao je bolnu pobjedu Manchester Cityja od 4:5 nad Fulhamom u Premier ligi, utakmicu koju su ‘Građani’ imali 0:3 i 1:5.
Program ‘El Chiringuito’ prikazao je najsmješniji trenutak konferencije za novinare španskog trenera.
Highlights from a crazy night at Craven Cottage 📺👇 pic.twitter.com/kblej9fY6s
— Manchester City (@ManCity) December 3, 2025
“Jeste li se dobro zabavili, ljudi? To je super! Ha?” našalio se Guardiola, nasmijavši novinare.
Pep Guardiola: “At 5-1, you [journalists] start to write articles for tomorrow, ‘MANCHESTER CITY IS BACK’, these kind of things. And after, into the trash, and start again!” 😭😂 pic.twitter.com/kdpzkFlOWC
— City Xtra (@City_Xtra) December 2, 2025
“A ti? Jesi li uživao?” odgovorili su iz prostora za medije.
“Ja? Bože dragi! Izgubio sam kosu,” šaljivo je odgovorio menadžer Cityja.
Guardiola je dodao: “Mislim da su igrači zadovoljni radeći sa mnom, ali danas sam pokazao da nisu.”
“Znam da ćeš me pitati šta se desilo, ali nemam odgovor. To je Premier liga,” rekao je španski stručnjak o utakmici koja je skoro izmakla kontroli za njegov Manchester City nakon što su vodili 1:5.
Pep Guardiola jokes that all the media had to restart their articles after Fulham almost came back from 5-1 down against City 🤣 pic.twitter.com/YRtg7uMVy2
— Hayters TV (@HaytersTV) December 3, 2025




