Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Hajradinović pogodio za vodstvo Kasımpaşe, Adana izjednačila u posljednjim minutama

Blog Image

U Turskoj je završena utakmica 3. kola Süper Lige između Kasimpaşe i Adana Demirspora. Konačan rezultat glasi 2:2.

Adana je već u 13’ minuti imala priliku doći u vodstvo nakon što im je dosuđen jedanaesterac. Međutim, Sari nije uspio pogoditi sa bijele tačke.

U 30’ minuti uslijedila je kazna za promašen penal kada je Hajradinović, asistencijom Da Coste pogodio za 1:0. Bio je to njegov prvi pogodak u ovoj sezoni.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo većih uzbuđenja.

Fudbaler koji je asistirao našem Zmaju u 60’ minuti trese mrežu gostiju za 2:0. Da Costa je loptu poslao u mrežu nakon asistencije Rodriguesa.

Pet minuta kasnije Barasi smanjuje prednost Kasimpaşe na 2:1.

Uslijedile su četiri izmjene. Kod domaćih, teren su napustili Kara i Gul, a u igru su ušli Cafu i Sadiku. Na drugoj strani, izašli su Burak i strijelac gola Barasi, a zamijenili su ih Kavrazli i Celik.

U 90’ minuti trener Sami Uğurlu izvodi Hajradinovića, a u igru uvodi Omeruoa.

Manev u trećoj minuti nadoknade pogađa za izjednačenje.

Kasimpaşa 2:2 Adana Demirspor

Slični članci