Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

HNS ima poseban zahtjev za navijače pred meč baraža protiv Grčke

Blog Image

Hrvatski nogometni savez (HNS) apelovao je na navijače da u večerašnjoj prvoj utakmici baraža za Svjetsko prvenstvo Rusija 2018 protiv Grčke u Zagrebu fer i korektno bodre nacionalni tim i na taj način pognu Vatrenim da izbore plasman na Mundijal.

– Pozivamo sve navijače da na stadion Maksimir krenu na vrijeme kako bi izbjegli gužve na ulascima, te pritom pozivamo na strpljivost kod kontrole ulaza – istakli su iz HNS-a, javlja Anadolija.

Za ulaz gledalaca na stadion Maksimir bit će otvoreni svi ulazi od 18.45 sati.

– Kao organizator utakmice, Hrvatski nogometni savez zadržava pravo provjere i kontrole podataka s ulaznice i usporedbe s ličnim podacima zbog čega je nužno posjedovati lične dokumente. Pozivamo sve gledaoce da svojim fer i korektnim navijanjem pomognu Vatrenim doći do važne pobjede u nogometnom spektaklu protiv Grčke. Recimo zajedno ne diskriminaciji, ksenofobiji, rasizmu i svim oblicima verbalnog i fizičkog nasilja. Navijajmo za Hrvatsku i za naše reprezentativce u duhu fair-playa, respekta i tolerancije prema protivniku, službenim osobama i svim gledaocima – poručili su navijačima iz HNS-a.

Napominju da na stadion neće biti dozvoljen unos bilo kakvih predmeta pogodnih za nanošenje povreda ili štetnim za zdravlje, pirotehničkih sredstava, hrane i pića, transparenata većih od dva puta metar i onih s bilo kakvim rasističkim, uvredljivim ili političkim porukama koje nemaju veze sa sportom. Isto tako, na Maksimir navijači večeras neće moći unijeti ni velike torbe i ruksake, kišobrane, kao i “druge predmete shodno pozitivnim zakonskim propisima”.

– Također, neće biti dozvoljen ulazak osobama pod utjecajem alkohola ili droga, te osobama do 16 godina bez pratnje roditelja ili druge odgovorne punoljetne osobe – saopćili su iz HNS-a.

Prva utakmica baraža za plasman na SP između Hrvatske i Grčke igra se večeras na zagrebačkom stadionu Maksimir od 20.45 sati. Revanš je tri dana kasnije na stadionu Georgios Karaiskakis u Pireju.

Osim susreta u Zagrebu, večeras u istom terminu u Belfastu igraju Sjeverna Irska – Švicarska. U prvim utakmicama baraža sutra u Solni igraju Švedska – Italija, dok će prekosutra u Kopenhagenu snage odmjeriti Danaska – Republika Irska. Revanš mečevi i u slučaju spomenuta tri para play-offa za Mudnijalu su tri dana poslije.

Slični članci