Sarajevo će utakmicu WWin lige BiH protiv Rudara iz Prijedora odigrati bez podrške svojih najvatrenijih navijača, nakon što su Horde zla saopćile da zbog odluke MUP-a RS i loših uslova na putnim dionicama kojima bi morali putovati nisu u mogućnosti organizovati odlazak na gostovanje.
Navijačka grupa je istakla da će informacije o povratu novca za već izvršene uplate biti objavljene naknadno.
Iako su prethodnih dana pozivali članove na masovan put u Prijedor, uz postavljanje transparenata širom Sarajeva, odluka je promijenjena u posljednjem trenutku.
Bez podrške s tribina, Sarajevo će danas pokušati doći do nova tri boda, dok je domaći Rudar već pripremio sve za duel koji počinje u 16:00 sati.




