Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Hrvatski futsaler driblingom izbacio dva igrača i rabonom pogodio mrežu (VIDEO)

Blog Image

Jučer smo definitivno vidjeli najljepši pogodak na dosadašnjem futsal Evropskom prvenstvu, a u režiji hrvatskog reprezentativca.

Dosta dobrih golova već je viđeno na Euru, od voleja Douglasa Juniora, tri torpeda finskih igrača, odličan dribling Zickyja Tea koji je rezultirao golom Portugala, samo su neki od njih, ali nijedan nije ni do koljena prvom pogotku Hrvatske na turniru.

Poljska je prijetila kontranapadima i bila opasnija ekipa na terenu u tim trenucima, a igrač Olmissuma Matej Horvat je primio loptu na desnoj strani, driblingom izbacio svog čuvara, sjurio se sam na golmana, fintom izbacio i njega, a onda je rabonom pogodio za vodstvo Hrvatske.

Većina ljubitelja futsala sigurno se sjeća sjajnog pogotka Emira Đuderije, pa postavljamo pitanje, čiji pogodak je ljepši?

Slični članci