podijeli Facebook Twitter WhatsApp Tuzla City je u derbiju savladao SLobodu sa 2:1. Oba gola je dao Vojo Ubiparip. Nakon meča, prvi čovjek TC-a, Azmir Husić je došao do mix zone gdje je zagrlio Ubiparipa uz riječi: “Jesam ti rekao brate da će biti dva.” Pogledajte: Dodajte sportske.ba među omiljene izvore husic Ubiparip
Dok se Lukić sprema za Katar, Cluj mu postavio cijenu: Francuzi i Nijemci ozbiljno zagrijani23.06.2026
Posljednji trening je završen: Zmajevi puni optimizma putuju u Seattle po ostvarenje sna! (FOTO)23.06.2026