Konačno je završen transfer Mihaela Mlinarića u Poljsku.
Napadač Sarajeva prije desetak dana je sve dogovorio sa Zaglebiem iz Lubina. Napustio je pripreme bordo tima, vratio se u Sarajevo, odjavio stan i namjerovao krenuti u Poljsku ali je u posljednji trenutak sve propalo. Vratio se na pripreme u Tursku.
Sada je sve dogovoreno i Sarajevo je to potvrdilo putem zvanične stranice.
”Klub obavještava javnost da je Mihael Mlinarić okončao svoj angažman u našem klubu i karijeru nastavlja u poljskom prvoligašu Zaglebie Lubin. Tokom svog angažmana upisao je 22 nastupa u svim takmičenjima, pri čemu je postigao četiri gola i zabilježio tri asistencije. Klub Mlinariću želi uspješan nastavak karijere i mnogo sportskih uspjeha u narednom periodu” navodi se u objavi FK Sarajevo.
Mihael Mlinarić je na Koševo stigao iz FK Velež nakon sjajne sezone u kojoj je bio najbolji strijelac WWin lige BiH.




