Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Iz Sarajeva se pohvalili: Dva naša fudbalera dobila su poziv u reprezentaciju

Blog Image

Mladu reprezentaciju Bosne i Hercegovine u junu očekuju tri utakmice, a na spisku selektora Slobodana Starčevića našla su se i dva fudbalera FK Sarajevo, Muhamed Šahinović i Tarik Ramić, saopštili su iz FK Sarajevo.

Šahinović je dobio poziv za sva tri meča, kvalifikacionu utakmicu protiv Irske koja se igra u Dablinu 2. juna, kao i dvije prijateljske utakmice koje se igraju protiv Makedonije 10. i 12. juna u Skoplju.

Tarik Ramić dobio je poziv za prijateljske utakmice protiv selekcije Makedonije. Šahinović i Ramić su 2003. godište i za obojicu će ovo biti prvi nastupi za U21 selekciju BiH.

Slični članci