Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Janjoš: Timovi su izjednačeni, to je ono što ovaj dvomeč čini interesantnim

Blog Image

Trener Sarajeva, Mehmed Janjoš, odgovarao je na pitanja novinara pred prvi duel prvog pretkola Evropske lige između Zarie i višestrukog prvaka BiH.

“Veoma smo toplo dočekani, prve impresije o gradu su divne. Sutra ćemo igrati prvi meč i očekujemo tešku utakmicu protiv iskusnog tima koji je sposoban igrati na rezultat. Naravno, Zaria, želi proći u drugu rudnu, ali želimo i mi. Mislim da su timovi izjednačena i ne možemo imenovati favorita. To ovaj dvomeč čini posebno interesantnim”, kazao je Janjoš.

“Nemam puno informacija o Zariji, ali znam da klubovi iz ove regije igraju disciplinovano i organizovano. Prosječna starost ekipe je 28,29 godina. Morat ćemo dati sve na terenu”, dodao je trener Sarajeva.

“Mislim da za nas nije prednost jer ćemo sutra igrati tek prvi meč, a imat ćemo i drugi kući”, Janjošev je odgovor na pitanje da li je Bordo tim u prednosti što prvi susret igra na gostovanju.

Utakmica Zaria – Sarajevo se igra na stadionu Zimbru i počinje u 19 sati po našem vremenu. UEFA je za ovaj susret deleigrala ruske sudije na čelu sa Alexandrosom Aretopoulosom.

(Admin Čaušević/Sportske.ba)

Slični članci