Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Jokić na poklone reprezentativcima Srbije potrošio pravo bogatstvo

Blog Image

Srbijanski reprezentativac i zvijezda Denver Nagetsa Nikola Jokić je oduševio cijeli tim nakon osvojene bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.

On je svojim saigračima sa Igara darovao skupocjeni poklon.

Naime, kako prenosi “Kurir”, Jokić je svakom članu ekipe koji je učestvovao u osvajanju bronze na Olimpijskim igrama kupio po “Rolex”, koji košta oko 32.500 dolara, za koje je sveukupno izdvojio oko 390.000 dolara.

Inače, Jokić je poznat kao ljubitelj skupocjenih satova, a posljednji u nizu kojim se počastio je i najskuplji.

Zglob na ruci mu odnedavno krasi “Audemars Piguet”, čija je tržišna cijena 73.000 eura, a pored ovog aksesoara, Jokić u svojoj kolekciji posjeduje i nekoliko “Rolexa”, “Cartier” i “Hublot”.

Slični članci