Inter iz Zaprešića nedavno je potpisao Marina Galića iz Zrinjskog, a sada je ovaj klub pojačao i Stjepan Vego. Riječ je o dojučerašnjem fudbaleru GOŠK-a iz Gabele. Transfer ovog bivšeg mladog reprezentativca BiH kompletirao je nekadašnji reprezentativac Hrvatske Ivan Klasnić.
Inter je prošlu sezonu u HNL-u okončao na osmoj poziciji i tako opstao u ligi. Ambicije ovog kluba u narednoj sezoni trebale bi biti znatno veće, jer se već duže vremena priča o ulasku stranih investitora u klub.
Pregovori su u završnoj fazi i do 12. juna bi trebalo biti poznato da li će od cijele priče biti nešto ili će stanje ostati nepromijenjeno i nadalje.




