FK Sloga i FK Tuzla City jučer su odigrali susret desetog kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine. Tuzlaci su slavili pobjedu sa 3:0.
Nakon utakmice izjavu za TV Arena Sport dao je šef stručnog štaba Tuzla Cityja Dragan Jović.
– Odlično otvaranje utakmice, kako se samo može poželjeti. Ekipa je pokazala karakter, to me raduje poslije katastrofalne igre u Gabeli. Drugo poluvrijeme smo svjesno prepustili igru Slogi. Zasluženo smo pobijedili, možda je rezultat malo previsok, ali čestitke mojim momcima – započeo je Jović.
– Odgovorno tvrdim da Igman igra puno bolje od onog što pokazuju rezultati – najavio je Jović.




