Nevjerovatna priča nam stiže iz Španije.
Posljednjeg dana prelaznog roka Roman Zozulya je iz Betisa stigao na posudbu u Rayo Vallecano.
Međutim, već nakon prvog treninga navijači su ga natjerali da se vrati u klub iz Andaluzije jer smatraju da je nacista.
Kada su klubovi počeli pregovore na društvenim mrežama se pojavila fotografija na kojoj Zozulya nosi majicu jedne ukrajinske muzičke grupe koja podržava ekstremnu desnicu.
Iako su se Rayo i Zozulya poručili da se radi o nesporazumu, povratak u Andaluziju je bio neminovan. Njegov povratak u Betis znači da neće moći igrati do kraja sezone za ovaj klub.




