Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Juventus ga platio četiri miliona eura, blistao u Crvenoj zvezdi, sada stiže u Premijer ligu?

Blog Image

Ganski internacionalac Richmond Boakye, svoju karijeru mogao bi nastaviti u Bosni i Hercegovini.

Boakye je trenutno slobodan igrač nakon što je napustio Selengor, a Sloga Meridian pokazala je interes za njim te postoji mogućnost da ovaj 31-godišnji napadač dođe u Doboj.

Boakye ima bogatu internacionalnu karijeru, a svojevremeno ga je Juve platio četiri miliona eura. Dubok trag ostavio je u Crvenoj zvezdi, sa kojom je dva puta igrao u Ligi prvaka.

Sloga Meridian aktivna je u zimskom prijelaznom roku te su u svoj klub doveli igrače poput Benjamina Tatara, Donalda Molsa, Hamzu Ljukovca, Nikolu Mandića i Alena Dejanovića.. Jasno je da u Doboju žele da sačuvaju svoj premijerligaški status.

Slični članci