Bivši igrač Partizana, danas na poziciji v.d direktora Omladinske škole, Miralem Sulejmani, izrazio je želju da do juna 2025.godine, svoj angažman u matičnom klubu vrši bez finansijske nadoknade, piše na klupskom sajtu.
Sulejmani na ovaj način želi da pomogne obnovi kluba i podstakne i druge asove i sportske radnike koji su rasli uz Partizan da na različite načine daju doprinos i pomognu velikanu.
Sulejmani je dijete Partizana, za koji je odigrao samo jedan zvanični meč. Kao jedan od najboljih igrača u svom uzrastu, klub ga je prodao u nizozmeski Heerenveen, a potom je igrao za nekoliko evropskih velikana – Ajax i Benficu, a najduže je nosio dres Young Boysa, čak sedam godina (2015-22). U tom švicarskom timu bio je i kapiten, u Ligi Evrope i kvalifikacijama za Ligu šampiona igrao je i protiv svog Partizana i Crvene zvezde, a za reprezentaciju Srbije igrao je osam godina, od 2008. do 2016. U tom periodu nastupio je 20 puta za nacionalni tim i dao jedan gol. Posebno se pamti utakmica protiv Hrvatske, kada je na Sulejmanija žestoko startovao Josip Šimunić. Taj duel možete pogledati OVDJE
Sulejmani u biografiji ima niz trofeja, dva puta je bio prvak Portugala sa Benficom, za koju je odigrao 34 utakmice, tri puta je bio prvak Nizozemske sa Ajaxom, za koji je odigrao 158 utakmica, a najdublji trag ostavio je u Young Boysu. Dres najuspješnijeg švicarskog kluba u posljednjoj deceniji nosio je čak 219 puta i u njemu dao 47 golova, uz 58 asistencija.