Fudbaleri Slobode ispali su iz Kupa BiH nakon što su večeras rezultato 0:2 u Tuzli poraženi protiv Željezničara.
Svoj komentar nakon utakice dao je Denis Karić, koji je bio zadovoljan viđeni od strane svojih igrača.
“Žao mi je što nismo u nekim prethodnim utakmicama imali ovakav pristup. Drugačije je kada igramo sa stari rivalom. Željo je zasluženo pobijedio, želio bih da osvoje Kup. Nadam se da ćemo ponoviti ovakav pristup i da u Bihaću možemo nešto očekivati”, prokoentarisao je Karić.
Admir Adžem se nakon utakmice nije pojavio pred TV kamerama.




