Mladi fudbaler Zrinjskog Ante Šušak mogao bi već na početku drugog dijela sezone promijeniti sredinu, jer je za njegov daljnji razvoj u planu nova posudba.
Kako piše Bljesak.info, mostarski klub ozbiljno razmatra opciju da Šuška pošalje na pozajmicu u Rudeš. Iako je tokom ljeta stigao među Plemiće, u jesenjem dijelu sezone upisao je svega četiri nastupa, što je jasan signal da mu je potrebna veća minutaža.
Šušak, koji će uskoro proslaviti 20. rođendan, u Zrinjski je došao iz Dinama, a zagrebački klub ga je ranije već slao na posudbe upravo u Rudeš i Goricu.




