Košarkaški reprezentativci Bosne i Hercegovine stigli su na Kipar, gdje će naša grupa igrati Evropsko prvenstvo.
Zmajevi su već stigli u dvoranu i odradili prvi trening.
“Stigli smo na Kipra. Odradit ćemo danas prvi trening. Upoznati se sa dvoranom i koševima. Organizacija je zaista super, sveu redu. Mi smo uzbuđeni i spremni za početak Evropskog prvenstva” kazao je Adin Vrabac, koji je na počeku izjave pozdravio sve navijače BiH, slično onome kako to radi i selektor Adis Bećiragić, samo u kraćoj verziji.
https://www.instagram.com/reel/DNyNMVfRGGI/?igsh=MW5sM2pzdm94czN1bw==
Prvi susret na Evropskom prvenstvu naša selekcija igra 28. augusta protiv domaćina Kipra.




