Nenad Lalatović, prije nekoliko dana preuzeo je Novi Pazar nakon odlaska Vladimira Gačinovića.
Lalatović je kao trener Novog Pazara dao intervju za srbijanski portal Sportske.net, u kojem je govorio o Ademu Ljajiću, koji je od ljeta igrač Sarajeva.
”Sigurno mi je žao što Adem Ljajić nije tu. Mislim da je i njemu žao. Sigurno mu je lepo u Sarajevu, ali on je rođen ovdje, on voli ovaj klub i voleo bi da je tu. Ali šta da radimo, nema ga sad, možda dođe na ljeto. Ponavljam još jednom, ovo je dobar tim, kvalitetan tim. Ja sam juče odradio prvi trening sa njima i stvarno se vidi da momci ginu na terenu”, izjavio je Lalatović.
Ljajić je u Sarajevu pokupio simpatije navijača, a sinoć je odlučio i derbi starih rivala između Čelika i Sarajeva (0:1), kada je u 80. minuti pogodio s penala.




