Odlazak Željka Obradovića sa klupe Partizana izazvao je snažan odjek među navijačima i sportskom javnošću, a emotivnu reakciju poslao je i bivši ljubimac Grobara, Mateja Kežman. Legendarni napadač, koji je bio jedan od simbola kluba, na Instagramu je objavio snažnu poruku u kojoj je istakao koliko ga pogađa odlazak trofejnog trenera.
„Ovaj čovjek… šta reći. Željko, uradili su sve da te slome, da te otjeraju i da nam uzmu i tu posljednju trunku radosti koju smo imali poslije FK Partizan. Hvala ti na ovom prelijepom putovanju proteklih godina, na svakom trenutku radosti, sreće, sna, tuge i suza. Ovo je jedan od najtužnijih dana za mene. Bio sam jako ponosan što si posljednjih godina bio samo naš, ali svaka priča ima svoj kraj. Hvala ti na svemu. A pojedinci su ovim činom upisani crnim slovima u historiju Partizana. Za sve se navija, Partizan se voli“, napisao je Kežman.
Njegove riječi dodatno su potvrdile koliko je Obradovićev odlazak snažno pogodio partizanovsku zajednicu.




