Proslavljeni francuski golman Hugo Lloris odlučio je ostati u Tottenhamu.
Budući da je već u poznim igračkim godinama, u proteklom periodu bilo je neizvjesno hoće li Lloris ostati u Tottenhamu u čijim redovima je još od 2012. godine.
Ipak, Lloris je pokazao da još uvijek nema namjeru ići u penziju. Iz Tottenhama su objavili da je potpisao novi ugovor do 2024. te da će i dalje biti jedinica tima iz Sjevernog Londona.
U Tottenhamu, naravno, nisu skrivali oduševljenje zbog ovakvog raspleta, a i sam Lloris je istaknuo da je vrlo sretan u ovom klubu.
Ranije je branio za Lyon.




