podijeli Facebook Twitter WhatsApp Navijači Bosne i Hercegovine će dati veliku podršku Zmajevima u duelu sa SAD-om, koji se trenutno igra u Los Angelesu. Prije meča intonirane su himne, a oko 4.000 naših navijača je zapjevalo “jedna si jedina”, koja se prolamala stadionom LA Galaxya. Dodajte sportske.ba među omiljene izvore jedna si jedina Los Angeles
Dok se Lukić sprema za Katar, Cluj mu postavio cijenu: Francuzi i Nijemci ozbiljno zagrijani23.06.2026