Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

LUDNICA PRED MAKSIMIROM: Svi žele gledati Hajrovića, Gojaka, Dilavera i saigrače u osmini finala

Blog Image

Prodaja ulaznica za meč protiv Benfice u okviru osmine finala Evropske lige koji je na programu 7. marta počela je ovog jutra u 11 sati. Čak tri sata ranije su pred blagajnama uočene stotine navijača, a njihov broj se rapidno povećava.

Dinamo je napravio historijski uspjeh plasiravši se u osminu finala Evropske lige, a dobrim dijelom zasluge pripadaju bh. fudbalerima – Izetu Hajroviću, Amer Gojaku i Emiru Dilaveru, koji još uvijek ima austrijski pasoš. Cijena ulaznica je nešto veća nego u šesnaestini finala tako da je najjeftinija ulaznica u pretprodaji 120 (sjeverna tribina), a najskuplja 250 kuna (donji dio zapadne tribine).

Podsjetimo, Dinamo je prošle sedmice izbacio češku Viktoriju Plzeň sa ukupnih 4:2, a u grupnoj fazi je završio na prvom mjestu. Prvi meč osmine finala protiv Benfice je u četvrtak, 7. marta, u 18:55.

Slični članci