Bivši selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine Robert Prosinečki dobio je zanimljiv poklon.
Poznato je kako je Žuti svojevremeno važio za jednog od najboljih veznjaka svijeta, u svom CV-u ima klubove poput Reala i Barcelone, ali ujedno je vodio i sladak život.
Mnogi su mišljenja da bi Prosinečki napravio još i više da nije bilo poroka koji su ga pratili, a svoju karijeru sada je opisao i šaljivom majicom koju je dobio na poklon.
– Da nije bilo gemišta, bio bih najbolji na svijetu – piše na majici koju je Robi ponosno pokazao.
Prosinečki je inače trenutno bez angažmana nakon što je dobio otkaz u Denizlisporu.





