Sloga Meridian je danas doživjela težak poraz u Novom Sadu, gdje je u prijateljskoj utakmici izgubila od Vojvodine rezultatom 4:1.
Domaći tim je od samog starta pokazao više energije, kvalitet i agresije, te je zasluženo došao do uvjerljive pobjede.
Trener Sloge, Marko Maksimović, iskoristio je ovaj duel kako bi priliku dao mladim igračima i fudbalerima koji su do sada imali manju minutažu, želeći da provjeri njihovu spremnost pred nastavak sezone.
Sloga Meridian se sada okreće obavezama u Wwin ligi BiH, gdje će narednog vikenda gostovati Željezničaru na Grbavici.




