Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Mancini ostao i bez četvrtog igrača pred duel sa Zmajevima

Blog Image

Reprezentacija Bosne i Hercegovine će u petak odigrati susret protiv Italije u okviru 9. kola kvalifikacija za odlazak na EURO 2021.

Utakmica 9. kola grupe J će se igrati na stadionu Bilino Polje od 20:45 sati, a selektor Italije Roberto Mancini ostao je bez još jednog igrača.

Radi se o defanzivcu Rome, Gianluci Manciniju.

Osim prezimenjaka, odranije je poznato da selektor Azura u duelu protiv Zmajeva neće moći računati ni na Marca Verratija, Domenica Berardija i Leonarda Spinazzolu.

Podsjećamo, reprezentacija Italije danas će doputovati u našu zemlju, a večeras bi trebali obaviti trening na Bilinom Polju.

Slični članci