Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Milošević vratio dvojicu otpisanih: Kakva je sudbina Gorana Zakarića?

Blog Image

Fudbaleri Partizana danas putuju na prvu fazu priprema na Zlatibor bez čak osmorice igrača poslije reza trenera Sava Miloševića.

Trener Partizana odredio je 24 igrača koji će otići na prvi dio priprema na Zlatibor, a Milošević više ne računa na Nemanju G. Miletića, Slobodana Uroševića, Marka Valijentea, Nemanju Nikolića, Miroslava Vulićevića, Gorana Zakarića, Radivoja Bosića i Dejana Georgijevića. Posle jučerašnje “sječe” ipak je odlučeno da sa ekipom putuju i prvobitno otpisani Armin Đerlek i Musa Ndžaj, piše Blic.rs.

Igrači na koje se ne računa u novoj sezoni ili koji se nalaze na transfer listi, među kojima je i reprezentativac BiH Goran Zakarić, ostat će u Beogradu gde će u sportskom centru raditi po specijalnom programu.

Crno-bijeli će šest dana raditi na Zlatiboru, a u utorak je planirana prva provjera protiv podgoričke Budućnosti u Užicu, potom protiv Zvijezde u Ugljeviku (30. juna), prije odlaska na Pohorje na drugu fazu priprema 2. jula.

Slični članci