Mladi fudbaler Leotara Filip Kolak morat će, kako kaže, ni kriv ni dužan na hlađenje.
Kolak je na posljednjoj utakmici između Borca i Leotara dobio crveni karton, u 93. minuti, i to dok je bio na klupi.
Glavni arbitar mu je pokazao put u svlačionicu zbog prigovora, međutim Kolak smatra da nijednim gesto za tako nešto nije dao povod.
– U tom 93. minutu na klupi sam razgovarao sa našim fizioteraputom Draganom Vukojem. Čuo sam sudijsku pistaljku i okrenuo sam se ka terenu, a sudija Drinić mi je prišao i pokazao crveni karton. Niti sam nešto prije rekao sudiji, niti sam bilo šta komentarisao sudiji. Imam 16 godina i tek sam počeo seniorsku karijeru, mislio sam da sudija na terenu djeli pravdu. Ja ću svoju kaznu odraditi, potpuno nezasluženo, ali sam presretan zbog osvojenog boda u Banja Luci – rekao je mladi Filip Kolak, prenosi Srpskainfo.
U sudijskom izvještaju je navedeno kako je Kolak vrijeđao i psovao sudiju Drinića.




