podijeli Facebook Twitter WhatsApp Danski reprezentativac, Martin Mortensen, će i dalje biti član Hannovera. Lijevo krilo je sa bunudseligašom potpisalo novi ugovor koji će biti validan do 30. juna 2020. godine. Mortensen je u Hannover stigao početkom 2016. godine iz HSV-a. Dodajte sportske.ba među omiljene izvore