Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Mostar SG počeo sa pripremama

Blog Image

Aktuelni vuceprvaci Bosne i Hercgovine u futsalu, FC Mostar SG, već sedam dana se priprema za novu sezonu u Premijer futsal ligi Bih. Pod rukovodtsvom trenera Ivana Božovića trenira se u SD “Midhad Hujdur”, a na trenizima nisu prisutni Stefan Rakić i Vladan Vesić (pripreme sa reprezentacijom Srbije. Ekipa je pojačana sa povratnicima Nerminom Kahvedžićem, Kristijanom Radinom, Stefanom Radićem i golmanom, Amarom Omanoviće. Klub su napustili, Ivan Ivanković, Nemanja Momčilović i Daniel de Souza.

” Planirano je da se pripreme odrade u Mostaru, ali isto tako moguć je odlazak na odigravanje prijateljskih utakmica . Što se tiče igračkog kadra, imamo četiri dolaska, tri odlaska. Mogu reći da je ekipa nekako kompaktnija nego što je bila zimus kada sam došao u klub. Tada smo imali problema na određenim pozicijama, nigdje viška igrača, negdje manjka, nije bio dobro raspoređeno, ali mogu reći da je ovako dobro.

Imamo plan da odigramo nekoliko kontrolnih utakmica, vidjećemo kako će nam koronavirus to dozvoliti.
Naravno, radimo na tome da Premijer liga počne kako je i planirano i da neće biti odgađanja. Volio bih kada
bismo mogli najjače utakmice za kraj priprema odigrati u regionu, ali, ne znamo kakva će situacja da bude,
najavljuju se neke nove mjere u Srbiji, sve nam je na čekanju “, riječi su trenera ekipe FC Mostar SG, Ivana Božovića .

Slični članci