Futsal klubovi u Bosni i Hercegovini uveliko se pripremaju za novu sezonu Premijer futsal lige, a najtrofejniji bh. klub Mostar SG Staklorad predstavio je nova pojačanja u svojoj ekipi.
U redove prošlosezonskog viceprvaka stigao je Kosta Kuzmić, bivši mladi reprezentativac BiH, koji dolazi iz hrvatskog Omiša, a u karijeri je nosio i dres FC Salinesa iz Tuzle. Pored njega, Mostarci su dogovorili saradnju i sa Edisom Sušićem, koji dolazi iz MNK Sloga GV.
Podsjetimo, prije njih dres Mostara obukao je i reprezentativac Bosne i Hercegovine Marin Sesar, koji je stigao iz Futsal kluba Osijek.
Prema saznanjima našeg portala, klub će u narednim danima predstaviti još nekoliko novih imena.




