Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

MULALIĆ U SVOM STILU: Jedan igrač nam se povrijedio na stepenicama

Blog Image

Fudbaleri Mladosti i Slobode podijelili su bodove u 8. kolu BHT Premijer lige BiH.

Nakon 90 minuta na MGM Farm Areni rezultat je glasio 1:1.

Trener domaćih Edis Mulalić smatra kako je utakmica bila loša, ali je i prokomentarisao povrede svojih igrača u zanimljivom stilu.

Utakmica za negledanje. Bilo je par spornih situacija. Nemam šta reći. Ušli smo u Slobodin ritam, nabijanja lopti i borbe na sredini. Opet imamo problema sa igračima. Lazić se povrijedio tri minute prije utakmice negdje na stepenicama. Sedam dana pripremamo ovu utakmicu, a to nam se desi. Ali sve je to sastavni dio fudbala. Šta je tu je. Idemo dalje i vidjet ćemo šta će se desiti – kazao je Mulalić.

Pomoćni trener Slobode Amir Spahić istakao je nakon utakmice da su u SLobodi zadovoljni ovim rezultatom.

– Možemo i biti i ne bti zadovoljni. Teško gostovanje, ali na kraju možemo biti zadovoljni. Prvo poluvrijeme smo bili bolji i dali gol. U nastavku Mladosti nismo dozvolili ni jednu priliku i možemo biti zadovoljni – kazao je Spahić.


Slični članci